EP3SE80F1152I4L
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SE80F1152I4L Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EP3SE80F1152I4L
Producent / marka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis produktu IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
Arkusze danych: 1.EP3SE80F1152I4L.pdf2.EP3SE80F1152I4L.pdf3.EP3SE80F1152I4L.pdf4.EP3SE80F1152I4L.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 27 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 27 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
24 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EP3SE80F1152I4L
Part Number EP3SE80F1152I4L Producent Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Opis IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Dostawa 0.86 V ~ 1.15 V Wszystkich RAM Bity 6843392
Dostawca urządzeń Pakiet 1152-FBGA (35x35) Seria Stratix® III E
Package / Case 1152-BBGA, FCBGA temperatura robocza -40°C ~ 100°C (TJ)