PSD-A40W48
AdvantechAdvantech
PSD-A40W48 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PSD-A40W48
Producent / marka: Advantech
Opis produktu AC/DC CONVERTER 48V 40W
Arkusze danych: PSD-A40W48.pdf
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PSD-A40W48
Part Number PSD-A40W48 Producent Advantech
Opis AC/DC CONVERTER 48V 40W Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 1106 pcs Arkusz danych PSD-A40W48.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 48V
Napięcie - Izolacja 1500V Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 3.55" L x 1.26" W x 3.94" H (90.2mm x 32.0mm x 100.0mm)
Seria PSD-A40W Moc (W) 40W
temperatura robocza -25°C ~ 70°C (With Derating) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania DIN Rail Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Wymagane obciążenie minimalne No Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
cechy Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Wydajność 89%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 840mA 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 840mA