ATS-53375D-C1-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-53375D-C1-R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATS-53375D-C1-R0
Producent / marka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis produktu HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 9.5MM
Arkusze danych: ATS-53375D-C1-R0.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATS-53375D-C1-R0
Part Number ATS-53375D-C1-R0 Producent Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 9.5MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12785 pcs Arkusz danych ATS-53375D-C1-R0.pdf
Szerokość 1.476" (37.50mm) Rodzaj Top Mount
Opór cieplny @ Natural - Opór cieplny @ wymuszonego przepływu powietrza 10.00°C/W @ 200 LFM