ATS-15H-92-C2-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-15H-92-C2-R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATS-15H-92-C2-R0
Producent / marka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis produktu HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T766
Arkusze danych: ATS-15H-92-C2-R0.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATS-15H-92-C2-R0
Part Number ATS-15H-92-C2-R0 Producent Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T766 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 22966 pcs Arkusz danych ATS-15H-92-C2-R0.pdf
Szerokość 1.575" (40.00mm) Rodzaj Top Mount
Opór cieplny @ Natural - Opór cieplny @ wymuszonego przepływu powietrza 16.48°C/W @ 100 LFM
Kształt Square, Fins Seria pushPIN™
Strata mocy Rise @ Temperatura - pakiet chłodzony Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Inne nazwy ATS-15H-92-C2-R0-ND
ATS26393
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
materiał wykończenia Blue Anodized Materiał Aluminum
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Długość 1.575" (40.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość Off podstawy (Wysokość Fin) 0.590" (15.00mm)