ATS-15F-98-C3-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-15F-98-C3-R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATS-15F-98-C3-R0
Producent / marka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis produktu HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
Arkusze danych: ATS-15F-98-C3-R0.pdf
10 pcs
30 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATS-15F-98-C3-R0
Part Number ATS-15F-98-C3-R0 Producent Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24488 pcs Arkusz danych ATS-15F-98-C3-R0.pdf
Szerokość 1.772" (45.00mm) Rodzaj Top Mount
Opór cieplny @ Natural - Opór cieplny @ wymuszonego przepływu powietrza 15.39°C/W @ 100 LFM
Kształt Square, Fins Seria pushPIN™
Strata mocy Rise @ Temperatura - pakiet chłodzony Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) materiał wykończenia Blue Anodized
Materiał Aluminum Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Długość 1.772" (45.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość Off podstawy (Wysokość Fin) 0.590" (15.00mm) Średnica -