ATS-10F-147-C1-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-10F-147-C1-R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATS-10F-147-C1-R0
Producent / marka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis produktu HEATSINK 35X35X10MM L-TAB
Arkusze danych: ATS-10F-147-C1-R0.pdf
10 pcs
30 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATS-10F-147-C1-R0
Part Number ATS-10F-147-C1-R0 Producent Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis HEATSINK 35X35X10MM L-TAB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 32012 pcs Arkusz danych ATS-10F-147-C1-R0.pdf
Szerokość 1.378" (35.00mm) Rodzaj Top Mount
Opór cieplny @ Natural - Opór cieplny @ wymuszonego przepływu powietrza 13.48°C/W @ 100 LFM
Kształt Square, Fins Seria pushPIN™
Strata mocy Rise @ Temperatura - pakiet chłodzony Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) materiał wykończenia Blue Anodized
Materiał Aluminum Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Długość 1.378" (35.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość Off podstawy (Wysokość Fin) 0.394" (10.00mm) Średnica -