ATS-01A-25-C2-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-01A-25-C2-R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATS-01A-25-C2-R0
Producent / marka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis produktu HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766
Arkusze danych: ATS-01A-25-C2-R0.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATS-01A-25-C2-R0
Part Number ATS-01A-25-C2-R0 Producent Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16109 pcs Arkusz danych ATS-01A-25-C2-R0.pdf
Szerokość 2.362" (60.00mm) Rodzaj Top Mount
Opór cieplny @ Natural - Opór cieplny @ wymuszonego przepływu powietrza 6.26°C/W @ 100 LFM
Kształt Square, Fins Seria pushPIN™
Strata mocy Rise @ Temperatura - pakiet chłodzony Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Inne nazwy ATS-01A-25-C2-R0-ND
ATS2776
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
materiał wykończenia Blue Anodized Materiał Aluminum
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Długość 2.362" (60.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość Off podstawy (Wysokość Fin) 0.984" (25.00mm)