AISC-1008-R018J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-1008-R018J-T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AISC-1008-R018J-T
Producent / marka: Abracon Corporation
Opis produktu FIXED IND 18NH 1A 110 MOHM SMD
Arkusze danych: 1.AISC-1008-R018J-T.pdf2.AISC-1008-R018J-T.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AISC-1008-R018J-T
Part Number AISC-1008-R018J-T Producent Abracon Corporation
Opis FIXED IND 18NH 1A 110 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 380876 pcs Arkusz danych 1.AISC-1008-R018J-T.pdf2.AISC-1008-R018J-T.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1008 (2520 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Zastawianie Unshielded Seria AISC-1008
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 350MHz
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 1008 (2520 Metric)
Inne nazwy 535-10530-1 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ceramic Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 50MHz
Indukcyjność 18nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.090" (2.29mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 2.5GHz szczegółowy opis 18nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 110 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Aktualna ocena 1A