AISC-0603-R010G-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0603-R010G-T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AISC-0603-R010G-T
Producent / marka: Abracon Corporation
Opis produktu FIXED IND 10NH 600MA 130 MOHM
Arkusze danych: 1.AISC-0603-R010G-T.pdf2.AISC-0603-R010G-T.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AISC-0603-R010G-T
Part Number AISC-0603-R010G-T Producent Abracon Corporation
Opis FIXED IND 10NH 600MA 130 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 694335 pcs Arkusz danych 1.AISC-0603-R010G-T.pdf2.AISC-0603-R010G-T.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Zastawianie Unshielded Seria AISC-0603
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 250MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy AISC-0603-R010G-TTR
AISC0603R010GT
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ceramic Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 250MHz
Indukcyjność 10nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.040" (1.02mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 6GHz szczegółowy opis 10nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 130 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Aktualna ocena 600mA