12103C473MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C473MAT2A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 12103C473MAT2A
Producent / marka: AVX Corporation
Opis produktu CAP CER 0.047UF 25V X7R 1210
Arkusze danych: 12103C473MAT2A.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 12103C473MAT2A
Part Number 12103C473MAT2A Producent AVX Corporation
Opis CAP CER 0.047UF 25V X7R 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 781972 pcs Arkusz danych 12103C473MAT2A.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.037" (0.94mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
szczegółowy opis 0.047µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Pojemność 0.047µF