DN-19TRAY-1
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DN-19TRAY-1
Producent / marka: ASSMANN WSW Components
Opis produktu RACK MNT SHLF VENTED 19" 1U GRAY
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje DN-19TRAY-1
Part Number DN-19TRAY-1 Producent ASSMANN WSW Components
Opis RACK MNT SHLF VENTED 19" 1U GRAY Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4167 pcs Arkusz danych
Waga - Wentylacja Vented
Rodzaj Shelf, Fixed Rozmiar / Wymiar 10.000" L x 19.000" W x 1.750" H (254.00mm x 482.60mm x 44.45mm)
informacje o dostawie Shipped from Digi-Key Seria Digitus®
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Metal, Steel
cechy - szczegółowy opis Metal, Steel Shelf, Fixed 10.000" L x 19.000" W x 1.750" H (254.00mm x 482.60mm x 44.45mm) Gray
Kolor Gray
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DN-19TRAY-2-1000SW
DN-19TRAY-2-1000SW
Producenci: ASSMANN WSW Components
Opis: SLIDING SHELF 1000MM DEPTH
Na stanie: 4830 pcs
Pobieranie:
RFQ
DN-19TRAY-2-SW
DN-19TRAY-2-SW
Opis: RACK MNT SHLF VENTED 19" 2U BLCK
Na stanie: 5906 pcs
Pobieranie: DN-19TRAY-2-SW.pdf
RFQ
DN-19TRAY-1-SW
DN-19TRAY-1-SW
Opis: RACK MNT SHLF VENTED 19" 1U BLCK