AWP2-40-7241-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP2-40-7241-T-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AWP2-40-7241-T-R
Producent / marka: ASSMANN WSW Components
Opis produktu CONN SOCKET IDC 40POS W/STR GOLD
Arkusze danych: AWP2-40-7241-T-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AWP2-40-7241-T-R
Part Number AWP2-40-7241-T-R Producent ASSMANN WSW Components
Opis CONN SOCKET IDC 40POS W/STR GOLD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4264 pcs Arkusz danych AWP2-40-7241-T-R.pdf
Rodzaj przewodu Ribbon Cable wire Gauge -
Seria - Rozstaw rzędów 0.079" (2.00mm)
Smoła 0.079" (2.00mm) Opakowania Tray
Inne nazwy AWP2407241TR
HSE40H
Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 40 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
cechy Feed Through, Strain Relief mocowanie Rodzaj -
szczegółowy opis 40 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Contact Type Female Socket