AWHW26-G-SMD-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW26-G-SMD-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AWHW26-G-SMD-R
Producent / marka: ASSMANN WSW Components
Opis produktu CONN HEADER LO-PRO 26POS AU SMD
Arkusze danych: AWHW26-G-SMD-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AWHW26-G-SMD-R
Part Number AWHW26-G-SMD-R Producent ASSMANN WSW Components
Opis CONN HEADER LO-PRO 26POS AU SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5535 pcs Arkusz danych AWHW26-G-SMD-R.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Cable/Wire Całun Shrouded - 4 Wall
Seria - Rozstaw rzędów - łączenie 0.100" (2.54mm)
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm) Opakowania Tube
Całkowita długość kontaktu - Inne nazwy AWHW26G-SMD-R
AWHW26GSMDR
HSL26H
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 26
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Wysokość izolacji 0.354" (9.00mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy Keying Slot, Pick and Place
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis Connector Header Surface Mount 26 position 0.100" (2.54mm)
Aktualna ocena 3A Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Square Materiał styków Brass
Długość kontaktu - post - Długość łącznika - dopasowanie 0.232" (5.90mm)