AWHW20A-0102-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW20A-0102-T-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AWHW20A-0102-T-R
Producent / marka: ASSMANN WSW Components
Opis produktu CONN HEADR R/A LO-PRO 20POS 30AU
Arkusze danych: AWHW20A-0102-T-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AWHW20A-0102-T-R
Part Number AWHW20A-0102-T-R Producent ASSMANN WSW Components
Opis CONN HEADR R/A LO-PRO 20POS 30AU Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4902 pcs Arkusz danych AWHW20A-0102-T-R.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Cable/Wire Całun Shrouded - 4 Wall
Seria - Rozstaw rzędów - łączenie 0.100" (2.54mm)
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm) Opakowania Tray
Całkowita długość kontaktu - Inne nazwy AWHW20-A-0102-T-R
HLU20H
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 20
Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Wysokość izolacji 0.352" (8.94mm) Kolor izolacji Gray
Stopień ochrony - cechy Keying Slot
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.100" (2.54mm)
Aktualna ocena 3A Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Square Materiał styków Brass
Długość kontaktu - post 0.124" (3.15mm) Długość łącznika - dopasowanie 0.224" (5.70mm)