AWHW2-16G-0202-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW2-16G-0202-T-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AWHW2-16G-0202-T-R
Producent / marka: ASSMANN WSW Components
Opis produktu CONN HEADER LO-PRO 2MM 16PS VERT
Arkusze danych: AWHW2-16G-0202-T-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AWHW2-16G-0202-T-R
Part Number AWHW2-16G-0202-T-R Producent ASSMANN WSW Components
Opis CONN HEADER LO-PRO 2MM 16PS VERT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5762 pcs Arkusz danych AWHW2-16G-0202-T-R.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Cable/Wire Całun Shrouded - 4 Wall
Seria - Rozstaw rzędów - łączenie 0.079" (2.00mm)
Pitch-Mating 0.079" (2.00mm) Opakowania Tray
Całkowita długość kontaktu - Inne nazwy AE10562
AWHW216G0202TR
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 16
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Wysokość izolacji 0.226" (5.74mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy Keying Slot
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis Connector Header Through Hole 16 position 0.079" (2.00mm)
Aktualna ocena 1.5A Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Square Materiał styków Brass
Długość kontaktu - post 0.110" (2.79mm) Długość łącznika - dopasowanie 0.157" (4.00mm)