AWH50A-0222-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH50A-0222-T-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AWH50A-0222-T-R
Producent / marka: ASSMANN WSW Components
Opis produktu CONN HEADER 50POS R/A SHORT GOLD
Arkusze danych: AWH50A-0222-T-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AWH50A-0222-T-R
Part Number AWH50A-0222-T-R Producent ASSMANN WSW Components
Opis CONN HEADER 50POS R/A SHORT GOLD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4904 pcs Arkusz danych AWH50A-0222-T-R.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Cable/Wire Całun Shrouded - 4 Wall
Seria - Rozstaw rzędów - łączenie 0.100" (2.54mm)
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm) Opakowania Tray
Całkowita długość kontaktu - Inne nazwy HRS50H
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 50
Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Wysokość izolacji 0.669" (17.00mm) Kolor izolacji Gray
Stopień ochrony - cechy Keying Slot
mocowanie Rodzaj Latch Lock/Eject Hooks, Short szczegółowy opis Connector Header Through Hole, Right Angle 50 position 0.100" (2.54mm)
Aktualna ocena 3A Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Square Materiał styków Brass
Długość kontaktu - post 0.150" (3.81mm) Długość łącznika - dopasowanie -