AWH10G-E222-IDC-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH10G-E222-IDC-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AWH10G-E222-IDC-R
Producent / marka: ASSMANN WSW Components
Opis produktu CONN PIN IDC 10POS W/ FLANGE
Arkusze danych: AWH10G-E222-IDC-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AWH10G-E222-IDC-R
Part Number AWH10G-E222-IDC-R Producent ASSMANN WSW Components
Opis CONN PIN IDC 10POS W/ FLANGE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5799 pcs Arkusz danych AWH10G-E222-IDC-R.pdf
Rodzaj przewodu Ribbon Cable wire Gauge -
Seria - Rozstaw rzędów 0.100" (2.54mm)
Smoła 0.100" (2.54mm) Opakowania Tray
Inne nazwy AWH10GE222IDCR
HPP10H
Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 10 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy Feed Through mocowanie Rodzaj Latch Lock/Eject Hooks, Short
szczegółowy opis 10 Position Rectangular Header Connector IDC Gold Contact Type Male Pin