AWG28-20/G-1/300-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWG28-20/G-1/300-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AWG28-20/G-1/300-R
Producent / marka: ASSMANN WSW Components
Opis produktu CBL RIBN 20COND 0.039 GRAY 25'
Arkusze danych: AWG28-20/G-1/300-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje AWG28-20/G-1/300-R
Part Number AWG28-20/G-1/300-R Producent ASSMANN WSW Components
Opis CBL RIBN 20COND 0.039 GRAY 25' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8991 pcs Arkusz danych AWG28-20/G-1/300-R.pdf
wire Gauge 28 AWG Napięcie 300V
Zastawianie Unshielded Seria AWG
Wstążka szerokość 0.787" (20.00mm) Grubość Ribbon 0.035" (0.89mm)
oceny UL Style 2651 Smoła 0.039" (1.00mm)
Inne nazwy AE20A-25 temperatura robocza -10°C ~ 105°C
Liczba żył 20 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Długość 25.0' (7.62m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Gray Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Rezystancja izolacji 100 MOhms Pierwszy dyrygent Mark Red
cechy - szczegółowy opis Flat Ribbon Cable Gray 20 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 25.0' (7.62m)
dyrygent Strand 7 Strands / 36 AWG Materiał przewodnika Copper, Tinned