AWG28-08/F-1/300-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWG28-08/F-1/300-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AWG28-08/F-1/300-R
Producent / marka: ASSMANN WSW Components
Opis produktu CBL RIBN 8COND 0.039 MULTI 100'
Arkusze danych: AWG28-08/F-1/300-R.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AWG28-08/F-1/300-R
Part Number AWG28-08/F-1/300-R Producent ASSMANN WSW Components
Opis CBL RIBN 8COND 0.039 MULTI 100' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3562 pcs Arkusz danych AWG28-08/F-1/300-R.pdf
wire Gauge 28 AWG Napięcie 300V
Zastawianie Unshielded Seria AWG
Wstążka szerokość 0.315" (8.00mm) Grubość Ribbon 0.035" (0.89mm)
oceny UL Style 2651 Smoła 0.039" (1.00mm)
Inne nazwy AE08B-100 temperatura robocza -10°C ~ 105°C
Liczba żył 8 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Długość 100.0' (30.48m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Multiple Jacket (izolacji) Materiał Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Rezystancja izolacji 100 MOhms Pierwszy dyrygent Mark -
cechy - szczegółowy opis Flat Ribbon Cable Multiple 8 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 100.0' (30.48m)
dyrygent Strand 7 Strands / 36 AWG Materiał przewodnika Copper, Tinned