A-CCS32-Z-SM-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS32-Z-SM-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: A-CCS32-Z-SM-R
Producent / marka: ASSMANN WSW Components
Opis produktu CONN SOCKET PLCC 32POS TIN
Arkusze danych: A-CCS32-Z-SM-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje A-CCS32-Z-SM-R
Part Number A-CCS32-Z-SM-R Producent ASSMANN WSW Components
Opis CONN SOCKET PLCC 32POS TIN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5310 pcs Arkusz danych A-CCS32-Z-SM-R.pdf
Rodzaj PLCC Długość początkowy zakończenia 0.130" (3.30mm)
Zakończenie Solder Seria -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch-Mating 0.050" (1.27mm)
Opakowania Tube Inne nazwy ACCS32ZSMR
AE10070
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba stanowisk lub Pins (siatka) 32 (2 x 7, 2 x 9)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled cechy Closed Frame
Aktualna ocena 1A Kontakt z oporem 30 mOhm