A-CCS-044-Z-SM-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-CCS-044-Z-SM-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: A-CCS-044-Z-SM-R
Producent / marka: ASSMANN WSW Components
Opis produktu CONN SOCKET PLCC 44POS TIN
Arkusze danych: A-CCS-044-Z-SM-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje A-CCS-044-Z-SM-R
Part Number A-CCS-044-Z-SM-R Producent ASSMANN WSW Components
Opis CONN SOCKET PLCC 44POS TIN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4143 pcs Arkusz danych A-CCS-044-Z-SM-R.pdf
Rodzaj PLCC Długość początkowy zakończenia 0.130" (3.30mm)
Zakończenie Solder Seria -
Pitch - Post 0.050" (1.27mm) Pitch-Mating 0.050" (1.27mm)