SPD74R-352M
API DelevanAPI Delevan
SPD74R-352M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SPD74R-352M
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 3.5UH 3.7A 34 MOHM SMD
Arkusze danych: SPD74R-352M.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SPD74R-352M
Part Number SPD74R-352M Producent API Delevan
Opis FIXED IND 3.5UH 3.7A 34 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 55791 pcs Arkusz danych SPD74R-352M.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Zastawianie Shielded Seria SPD74R
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy SPD74R-352M TR 1000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 3.5µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.185" (4.70mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 3.5µH Shielded Wirewound Inductor 3.7A 34 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 34 mOhm Max Aktualna ocena 3.7A
Obecny - Nasycenie 3.7A