SPD73R-474M
API DelevanAPI Delevan
SPD73R-474M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SPD73R-474M
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 470UH 380MA 4.18 OHM
Arkusze danych: SPD73R-474M.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SPD73R-474M
Part Number SPD73R-474M Producent API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 380MA 4.18 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 57788 pcs Arkusz danych SPD73R-474M.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)