SPD125-224M
API DelevanAPI Delevan
SPD125-224M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SPD125-224M
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 220UH 800MA 420 MOHM
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SPD125-224M
Part Number SPD125-224M Producent API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 800MA 420 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 22771 pcs Arkusz danych
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Zastawianie Shielded Seria SPD125
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy SPD125-224M TR 500 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Materiał - Rdzeń Ferrite
Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz Indukcyjność 220µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 220µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 420 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max
Aktualna ocena 800mA Obecny - Nasycenie 800mA