SP1812R-332J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-332J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SP1812R-332J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 3.3UH 1.06A 180 MOHM
Arkusze danych:
1300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SP1812R-332J
Part Number SP1812R-332J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 1.06A 180 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 49563 pcs Arkusz danych
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Zastawianie Shielded Seria SP1812R
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy SP1812R-332J 650 TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 3.3µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 3.3µH Shielded Inductor 1.06A 180 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Aktualna ocena 1.06A
Obecny - Nasycenie 1.15A