SP1812-123G
API DelevanAPI Delevan
SP1812-123G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SP1812-123G
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 12UH 767MA 340 MOHM
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SP1812-123G
Part Number SP1812-123G Producent API Delevan
Opis FIXED IND 12UH 767MA 340 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 19730 pcs Arkusz danych
Rodzaj - Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Zastawianie Shielded Seria SP1812
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy SP1812-123G 650 TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 12µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 12µH Shielded Inductor 767mA 340 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max Aktualna ocena 767mA
Obecny - Nasycenie 602mA