SP1210-561J
API DelevanAPI Delevan
SP1210-561J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SP1210-561J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 560NH 1.38A 109 MOHM
Arkusze danych: SP1210-561J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SP1210-561J
Part Number SP1210-561J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 1.38A 109 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 58346 pcs Arkusz danych SP1210-561J.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Zastawianie Shielded Seria SP1210
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy SP1210-561J 650 TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 560nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.101" (2.57mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 560nH Shielded Wirewound Inductor 1.38A 109 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 109 mOhm Max Aktualna ocena 1.38A
Obecny - Nasycenie 1.72A