S4924R-681J
Przegląd produktów
Part Number: S4924R-681J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 680NH 915MA 450 MOHM
Arkusze danych: S4924R-681J.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S4924R-681J
Part Number S4924R-681J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 915MA 450 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 31692 pcs Arkusz danych S4924R-681J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Zastawianie Shielded Seria S4924R
oceny - P @ Częstotliwość 42 @ 25MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy S4924R-681J 800 TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Phenolic Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 680nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.230" (5.84mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 190MHz szczegółowy opis 680nH Shielded Inductor 915mA 450 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max Aktualna ocena 915mA
Obecny - Nasycenie 915mA