S4924-223H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S4924-223H
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 22UH 561MA 960 MOHM
Arkusze danych: S4924-223H.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S4924-223H
Part Number S4924-223H Producent API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 561MA 960 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 24021 pcs Arkusz danych S4924-223H.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Zastawianie Shielded Seria S4924
oceny - P @ Częstotliwość 45 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy S4924-223H 800 TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 22µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.230" (5.84mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 41MHz szczegółowy opis 22µH Shielded Inductor 561mA 960 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 960 mOhm Max Aktualna ocena 561mA
Obecny - Nasycenie 210mA