S1812R-564K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-564K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S1812R-564K
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 560UH 84MA 28 OHM SMD
Arkusze danych: S1812R-564K.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S1812R-564K
Part Number S1812R-564K Producent API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 84MA 28 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77709 pcs Arkusz danych S1812R-564K.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet 1812 Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Zastawianie Shielded Seria S1812R
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 790kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
Inne nazwy DN7952TR
S1812R-564K TR 500
S1812R564K
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 790kHz
Indukcyjność 560µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 2.8MHz szczegółowy opis 560µH Shielded Inductor 84mA 28 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max Aktualna ocena 84mA