S1812R-223G
API DelevanAPI Delevan
S1812R-223G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S1812R-223G
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD
Arkusze danych: S1812R-223G.pdf
650 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S1812R-223G
Part Number S1812R-223G Producent API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23867 pcs Arkusz danych S1812R-223G.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet 1812 (4532 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Zastawianie Shielded Seria S1812R
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
Inne nazwy S1812R-223G 650 TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 22µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 14MHz szczegółowy opis 22µH Shielded Inductor 277mA 2.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max Aktualna ocena 277mA