S1812R-221J
API DelevanAPI Delevan
S1812R-221J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S1812R-221J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 220NH 1.154A 150 MOHM
Arkusze danych: S1812R-221J.pdf
650 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S1812R-221J
Part Number S1812R-221J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 1.154A 150 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58221 pcs Arkusz danych S1812R-221J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1812 (4532 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Zastawianie Shielded Seria S1812R
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 25MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
Inne nazwy S1812R-221J 650 TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 220nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 310MHz szczegółowy opis 220nH Shielded Inductor 1.154A 150 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Aktualna ocena 1.154A