S1812-104F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S1812-104F
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 100UH 169MA 7 OHM SMD
Arkusze danych: S1812-104F.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
650 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S1812-104F
Part Number S1812-104F Producent API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 169MA 7 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 15848 pcs Arkusz danych S1812-104F.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±1%
Dostawca urządzeń Pakiet 1812 (4532 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Zastawianie Shielded Seria S1812
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 790kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1812 (4532 Metric)
Inne nazwy S1812-104F 650 TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 790kHz
Indukcyjność 100µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 7MHz szczegółowy opis 100µH Shielded Inductor 169mA 7 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max Aktualna ocena 169mA