S1210R-104F
API DelevanAPI Delevan
S1210R-104F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S1210R-104F
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 100UH 127MA 10 OHM SMD
Arkusze danych: S1210R-104F.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S1210R-104F
Part Number S1210R-104F Producent API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 127MA 10 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 39327 pcs Arkusz danych S1210R-104F.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±1%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 (3225 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Zastawianie Shielded Seria S1210R
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
Inne nazwy S1210R-104F 2000 TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 100µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.101" (2.57mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 8MHz szczegółowy opis 100µH Shielded Inductor 127mA 10 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max Aktualna ocena 127mA