S1210-391J
API DelevanAPI Delevan
S1210-391J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S1210-391J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 390NH 692MA 400 MOHM
Arkusze danych: S1210-391J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S1210-391J
Part Number S1210-391J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 692MA 400 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 59746 pcs Arkusz danych S1210-391J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 (3225 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Zastawianie Shielded Seria S1210
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 25MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
Inne nazwy S1210-391J 2000 TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 390nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.101" (2.57mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 230MHz szczegółowy opis 390nH Shielded Inductor 692mA 400 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Aktualna ocena 692mA