S1210-273J
API DelevanAPI Delevan
S1210-273J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S1210-273J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD
Arkusze danych: S1210-273J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S1210-273J
Part Number S1210-273J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 64955 pcs Arkusz danych S1210-273J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 (3225 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Zastawianie Shielded Seria S1210
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1210 (3225 Metric)
Inne nazwy S1210-273J 2000 TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 27µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.101" (2.57mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 16MHz szczegółowy opis 27µH Shielded Inductor 201mA 4 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max Aktualna ocena 201mA