S1008R-333G
API DelevanAPI Delevan
S1008R-333G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S1008R-333G
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD
Arkusze danych: S1008R-333G.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S1008R-333G
Part Number S1008R-333G Producent API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 22852 pcs Arkusz danych S1008R-333G.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet 1008 (2520 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Zastawianie Shielded Seria S1008R
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1008 (2520 Metric)
Inne nazwy S1008R-333G 2000 TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 33µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.095" (2.41mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 12MHz szczegółowy opis 33µH Shielded Inductor 125mA 7.4 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 7.4 Ohm Max Aktualna ocena 125mA