S0603-8N2G1
Przegląd produktów
Part Number: S0603-8N2G1
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
Arkusze danych: S0603-8N2G1.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje S0603-8N2G1
Part Number S0603-8N2G1 Producent API Delevan
Opis FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 6240 pcs Arkusz danych S0603-8N2G1.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 (1608 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0603
oceny - P @ Częstotliwość 24 @ 250MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy S0603-8N2G1 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 250MHz
Indukcyjność 8.2nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.040" (1.02mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 4.8GHz szczegółowy opis 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Aktualna ocena 700mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
S0603-8N2F3
S0603-8N2F3
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
Na stanie: 4952 pcs
Pobieranie: S0603-8N2F3.pdf
RFQ
S0603-8N2F3C
S0603-8N2F3C
Producenci: API Delevan
Na stanie: 638 pcs
Pobieranie: S0603-8N2F3C.pdf
RFQ
S0603-8N2G1B
S0603-8N2G1B
Na stanie: 2876 pcs
Pobieranie: S0603-8N2G1B.pdf
S0603-8N2G1S
S0603-8N2G1S
Na stanie: 929 pcs
Pobieranie: S0603-8N2G1S.pdf
S0603-8N2F3S
S0603-8N2F3S
Na stanie: 732 pcs
Pobieranie: S0603-8N2F3S.pdf
S0603-8N2F3B
S0603-8N2F3B
Pobieranie: S0603-8N2F3B.pdf
S0603-8N2G1D
S0603-8N2G1D
Pobieranie: S0603-8N2G1D.pdf
S0603-8N2F3E
S0603-8N2F3E
Pobieranie: S0603-8N2F3E.pdf
S0603-8N2F3D
S0603-8N2F3D
Pobieranie: S0603-8N2F3D.pdf
S0603-8N2G1E
S0603-8N2G1E
Pobieranie: S0603-8N2G1E.pdf
S0603-8N2G1C
S0603-8N2G1C
Na stanie: 945 pcs
Pobieranie: S0603-8N2G1C.pdf
S0603-8N2G2
S0603-8N2G2
Pobieranie: S0603-8N2G2.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...