S0603-82NH3
Przegląd produktów
Part Number: S0603-82NH3
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM
Arkusze danych: S0603-82NH3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje S0603-82NH3
Part Number S0603-82NH3 Producent API Delevan
Opis FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 9160 pcs Arkusz danych S0603-82NH3.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 (1608 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0603
oceny - P @ Częstotliwość 34 @ 150MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy S0603-82NH3 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 150MHz
Indukcyjność 82nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.040" (1.02mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1.7GHz szczegółowy opis 82nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 570 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 570 mOhm Max Aktualna ocena 400mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
S0603-82NH3S
S0603-82NH3S
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82NH 400MA 570 MOHM
Na stanie: 1345 pcs
Pobieranie: S0603-82NH3S.pdf
RFQ
S0603-82NH2E
S0603-82NH2E
Producenci: API Delevan
Na stanie: 4992 pcs
Pobieranie: S0603-82NH2E.pdf
RFQ
S0603-82NH3B
S0603-82NH3B