S0603-68NG3
Przegląd produktów
Part Number: S0603-68NG3
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
Arkusze danych: S0603-68NG3.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje S0603-68NG3
Part Number S0603-68NG3 Producent API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 7555 pcs Arkusz danych S0603-68NG3.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 (1608 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0603
oceny - P @ Częstotliwość 34 @ 200MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy S0603-68NG3 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 200MHz
Indukcyjność 68nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.040" (1.02mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1.7GHz szczegółowy opis 68nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 370 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max Aktualna ocena 600mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
S0603-68NG3C
S0603-68NG3C
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM
Na stanie: 890 pcs
Pobieranie: S0603-68NG3C.pdf
RFQ
S0603-68NG2
S0603-68NG2
Producenci: API Delevan
Na stanie: 6146 pcs
Pobieranie: S0603-68NG2.pdf
RFQ
S0603-68NG2S
S0603-68NG2S
Na stanie: 783 pcs
Pobieranie: S0603-68NG2S.pdf
S0603-68NG3B
S0603-68NG3B
Na stanie: 2996 pcs
Pobieranie: S0603-68NG3B.pdf
S0603-68NH1
S0603-68NH1
Pobieranie: S0603-68NH1.pdf
S0603-68NG3E
S0603-68NG3E
Pobieranie: S0603-68NG3E.pdf
S0603-68NG2E
S0603-68NG2E
Pobieranie: S0603-68NG2E.pdf
S0603-68NG3S
S0603-68NG3S
Na stanie: 812 pcs
Pobieranie: S0603-68NG3S.pdf
S0603-68NG2C
S0603-68NG2C
Na stanie: 806 pcs
Pobieranie: S0603-68NG2C.pdf
S0603-68NG3D
S0603-68NG3D
Pobieranie: S0603-68NG3D.pdf
S0603-68NG2D
S0603-68NG2D