S0603-5N6G1E
Przegląd produktów
Part Number: S0603-5N6G1E
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM
Arkusze danych: S0603-5N6G1E.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje S0603-5N6G1E
Part Number S0603-5N6G1E Producent API Delevan
Opis FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2918 pcs Arkusz danych S0603-5N6G1E.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 (1608 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0603
oceny - P @ Częstotliwość 18 @ 250MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy S0603-5N6G1E 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 250MHz
Indukcyjność 5.6nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.040" (1.02mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 5.8GHz szczegółowy opis 5.6nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 190 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max Aktualna ocena 700mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
S0603-5N6G1B
S0603-5N6G1B
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6NH 700MA 190 MOHM
Na stanie: 3262 pcs
Pobieranie: S0603-5N6G1B.pdf
RFQ
S0603-5N6G2E
S0603-5N6G2E
Producenci: API Delevan
Na stanie: 3288 pcs
Pobieranie: S0603-5N6G2E.pdf
RFQ
S0603-5N6G1
S0603-5N6G1