S0603-39NF1S
Przegląd produktów
Part Number: S0603-39NF1S
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
Arkusze danych: S0603-39NF1S.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 663 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S0603-39NF1S
Part Number S0603-39NF1S Producent API Delevan
Opis FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 663 pcs Arkusz danych S0603-39NF1S.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±1%
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 (1608 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0603
oceny - P @ Częstotliwość 37 @ 250MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy S0603-39NF1S 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 250MHz
Indukcyjność 39nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.040" (1.02mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 2.2GHz szczegółowy opis 39nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Aktualna ocena 600mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
S0603-39NF1E
S0603-39NF1E
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM
Na stanie: 2328 pcs
Pobieranie: S0603-39NF1E.pdf
RFQ
S0603-39NF1
S0603-39NF1
Producenci: API Delevan