S0603-221NJ1E
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S0603-221NJ1E
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
Arkusze danych: S0603-221NJ1E.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S0603-221NJ1E
Part Number S0603-221NJ1E Producent API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 8306 pcs Arkusz danych S0603-221NJ1E.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 (1608 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0603
oceny - P @ Częstotliwość 22 @ 100MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy S0603-221NJ1E 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100MHz
Indukcyjność 220nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.040" (1.02mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1.2GHz szczegółowy opis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max Aktualna ocena 250mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
S0603-221NJ2
S0603-221NJ2
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
Na stanie: 11902 pcs
Pobieranie: S0603-221NJ2.pdf
RFQ
S0603-221NH3S
S0603-221NH3S
Producenci: API Delevan
Na stanie: 1142 pcs
Pobieranie: S0603-221NH3S.pdf
RFQ
S0603-221NJ1
S0603-221NJ1