S0603-221NG2E
Przegląd produktów
Part Number: S0603-221NG2E
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
Arkusze danych: S0603-221NG2E.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje S0603-221NG2E
Part Number S0603-221NG2E Producent API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3241 pcs Arkusz danych S0603-221NG2E.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 (1608 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0603
oceny - P @ Częstotliwość 22 @ 100MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy S0603-221NG2E 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100MHz
Indukcyjność 220nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.040" (1.02mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1.2GHz szczegółowy opis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max Aktualna ocena 250mA