S0603-15NJ3S
Przegląd produktów
Part Number: S0603-15NJ3S
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM
Arkusze danych: S0603-15NJ3S.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje S0603-15NJ3S
Part Number S0603-15NJ3S Producent API Delevan
Opis FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2551 pcs Arkusz danych S0603-15NJ3S.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 (1608 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0603
oceny - P @ Częstotliwość 32 @ 250MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy S0603-15NJ3S 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 250MHz
Indukcyjność 15nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.040" (1.02mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 4GHz szczegółowy opis 15nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 200 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Aktualna ocena 700mA