S0603-151NG3C
Przegląd produktów
Part Number: S0603-151NG3C
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Arkusze danych: S0603-151NG3C.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 849 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 849 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S0603-151NG3C
Part Number S0603-151NG3C Producent API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 849 pcs Arkusz danych S0603-151NG3C.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 (1608 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0603
oceny - P @ Częstotliwość 29 @ 100MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy S0603-151NG3C 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100MHz
Indukcyjność 150nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.040" (1.02mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1.3GHz szczegółowy opis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 980 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 980 mOhm Max Aktualna ocena 280mA