S0603-10NF1E
Przegląd produktów
Part Number: S0603-10NF1E
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM
Arkusze danych: S0603-10NF1E.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje S0603-10NF1E
Part Number S0603-10NF1E Producent API Delevan
Opis FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2259 pcs Arkusz danych S0603-10NF1E.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±1%
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 (1608 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0603
oceny - P @ Częstotliwość 28 @ 250MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy S0603-10NF1E 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 250MHz
Indukcyjność 10nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.040" (1.02mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 4.8GHz szczegółowy opis 10nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 160 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Aktualna ocena 700mA