S0603-101NF1D
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S0603-101NF1D
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
Arkusze danych: S0603-101NF1D.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S0603-101NF1D
Part Number S0603-101NF1D Producent API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5053 pcs Arkusz danych S0603-101NF1D.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±1%
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 (1608 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0603
oceny - P @ Częstotliwość 31 @ 150MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy S0603-101NF1D 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 150MHz
Indukcyjność 100nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.040" (1.02mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1.4GHz szczegółowy opis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 610 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max Aktualna ocena 400mA