S0402-8N2F3S
Przegląd produktów
Part Number: S0402-8N2F3S
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 8.2NH 600MA 130 MOHM
Arkusze danych: S0402-8N2F3S.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 529 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 529 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S0402-8N2F3S
Part Number S0402-8N2F3S Producent API Delevan
Opis FIXED IND 8.2NH 600MA 130 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 529 pcs Arkusz danych S0402-8N2F3S.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±1%
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 (1005 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0402
oceny - P @ Częstotliwość 20 @ 250MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0402 (1005 Metric)
Inne nazwy S0402-8N2F3S 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 250MHz
Indukcyjność 8.2nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.76mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 4.4GHz szczegółowy opis 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 130 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Aktualna ocena 600mA