S0402-6N8F3
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S0402-6N8F3
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 6.8NH 600MA 100 MOHM
Arkusze danych: S0402-6N8F3.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S0402-6N8F3
Part Number S0402-6N8F3 Producent API Delevan
Opis FIXED IND 6.8NH 600MA 100 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4780 pcs Arkusz danych S0402-6N8F3.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±1%
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 (1005 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0402
oceny - P @ Częstotliwość 19 @ 250MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0402 (1005 Metric)
Inne nazwy S0402-6N8F3 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 250MHz
Indukcyjność 6.8nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.76mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 4.8GHz szczegółowy opis 6.8nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 100 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Aktualna ocena 600mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
S0402-6N8F2
S0402-6N8F2
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8NH 600MA 100 MOHM
Na stanie: 4513 pcs
Pobieranie: S0402-6N8F2.pdf
RFQ
S0402-6N8F3B
S0402-6N8F3B
Producenci: API Delevan
Na stanie: 2649 pcs
Pobieranie: S0402-6N8F3B.pdf
RFQ
S0402-6N8F2B
S0402-6N8F2B
Pobieranie: S0402-6N8F2B.pdf
S0402-6N8F3S
S0402-6N8F3S
Na stanie: 605 pcs
Pobieranie: S0402-6N8F3S.pdf
S0402-6N8F3D
S0402-6N8F3D